208-10LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 208-10LPST
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V
listoch: 208-10LPST.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 208-10LPST
Číslo dielu 208-10LPST Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80300 pcs Dátový hárok 208-10LPST.pdf
prác Yes Napätie 24VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria 208
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 208010LPST
20810LPST
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Dĺžka 1.086" (27.58mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.299" (7.60mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Elektrický život 2,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 50mA 24VDC Aktuálne hodnotenie 50mA
Kontaktný materiál - Kontakt Dokončiť Tin
obvod SPST Materiál tela Plastic
Typ pohonu Slide (Standard) Úroveň pohonu Flush, Recessed
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
208-12LPST
208-12LPST
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V
Skladom: 72029 pcs
Stiahnuť ▼: 208-12LPST.pdf
RFQ
208-10
Skladom: 117665 pcs
Stiahnuť ▼: 208-10.pdf
RFQ
208-10S
208-10S
Stiahnuť ▼: 208-10S.pdf
208-12ST
208-12ST
Stiahnuť ▼: 208-12ST.pdf
Stiahnuť ▼: 208-12S.pdf
208-2
Stiahnuť ▼: 208-2.pdf
Stiahnuť ▼: 208-2LPST.pdf
Stiahnuť ▼: 208-10ST.pdf
208
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: CLIP BATTERY FOR D CELL STEEL
Stiahnuť ▼: 208.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety