VPH2-0116-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
VPH2-0116-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VPH2-0116-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 6 COIL 11.6UH SMD
listoch: VPH2-0116-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie VPH2-0116-R
Číslo dielu VPH2-0116-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 6 COIL 11.6UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20061 pcs Dátový hárok VPH2-0116-R.pdf
tolerancia - Veľkosť / rozmer 0.642" L x 0.661" W (16.30mm x 16.80mm)
tienenie Unshielded séria VERSA-PAC®
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 12-SMD Ostatné mená 513-1672-2
VPH2-0116
VPH2-0116-ND
VPH2-0116-R-ND
VPH20116R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet cievok 6
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
výška 0.307" (7.80mm) Detailný popis Unshielded 6 Coil Inductor Array 12-SMD