UP3T-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP3T-680-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 68UH 1.6A 155.8 MOHM
listoch: 1.UP3T-680-R.pdf2.UP3T-680-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP3T-680-R
Číslo dielu UP3T-680-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 68UH 1.6A 155.8 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5210 pcs Dátový hárok 1.UP3T-680-R.pdf2.UP3T-680-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.555" Dia (14.10mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™ 3T
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená UP3T-680
UP3T-680-ND
Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 68µH
Výška - sedenie (Max) 0.382" (9.70mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 155.8 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 155.8 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.6A Aktuálny - Sýtosť 2A