UP3B-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-6R8-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP3B-6R8-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 5.8A 18.3 MOHM
listoch: UP3B-6R8-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
450 pcs
  • správa
Špecifikácie UP3B-6R8-R
Číslo dielu UP3B-6R8-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 6.8UH 5.8A 18.3 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70456 pcs Dátový hárok UP3B-6R8-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená UP3B-6R8
UP3B-6R8-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.268" (6.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 5.8A 18.3 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 18.3 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.8A
Aktuálny - Sýtosť 6.2A