UP2UC-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-3R3-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2UC-3R3-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
listoch: 1.UP2UC-3R3-R.pdf2.UP2UC-3R3-R.pdf3.UP2UC-3R3-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie UP2UC-3R3-R
Číslo dielu UP2UC-3R3-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91685 pcs Dátový hárok 1.UP2UC-3R3-R.pdf2.UP2UC-3R3-R.pdf3.UP2UC-3R3-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™ 2UC
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená UP2UC-3R3
UP2UC-3R3-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.205" (5.21mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 65MHz Detailný popis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 5.4A 15 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 15 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.4A
Aktuálny - Sýtosť 6.4A