UP2SC-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2SC-331-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 330UH 350MA 1.2 OHM
listoch: 1.UP2SC-331-R.pdf2.UP2SC-331-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP2SC-331-R
Číslo dielu UP2SC-331-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 330UH 350MA 1.2 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4946 pcs Dátový hárok 1.UP2SC-331-R.pdf2.UP2SC-331-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
tienenie Shielded séria UNI-PAC™ 2SC
hodnotenie - Q @ Freq 110 @ 100kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 330µH Výška - sedenie (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4MHz Detailný popis 330µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 350mA
Aktuálny - Sýtosť 620mA