UP0.4UC-151-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP0.4UC-151-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
listoch: UP0.4UC-151-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP0.4UC-151-R
Číslo dielu UP0.4UC-151-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 101595 pcs Dátový hárok UP0.4UC-151-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™ 0.4UC
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená UP0-4UC-151-R Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 6MHz Detailný popis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 250mA
Aktuálny - Sýtosť 270mA