UP0.4SC-1R5-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP0.4SC-1R5-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD
listoch: UP0.4SC-1R5-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP0.4SC-1R5-R
Číslo dielu UP0.4SC-1R5-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74886 pcs Dátový hárok UP0.4SC-1R5-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
tienenie Shielded séria UNI-PAC™ 0.4SC
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 200kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená UP0-4SC-1R5-R Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 125MHz Detailný popis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 45 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 45 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.8A