SDH2812-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDH2812-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 1.26A 114 MOHM
listoch: SDH2812-2R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SDH2812-2R2-R
Číslo dielu SDH2812-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 1.26A 114 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5161 pcs Dátový hárok SDH2812-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
tienenie Shielded séria SDH2812
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.26A 114 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 114 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.26A
Aktuálny - Sýtosť 1.53A