SD6030-520-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD6030-520-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 52UH 990MA 305 MOHM
listoch: SD6030-520-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SD6030-520-R
Číslo dielu SD6030-520-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 52UH 990MA 305 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72574 pcs Dátový hárok SD6030-520-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
tienenie Shielded séria SD6030
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 52µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 52µH Shielded Wirewound Inductor 990mA 305 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 305 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 990mA Aktuálny - Sýtosť 580mA