SD6020-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6020-101-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD6020-101-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100UH 420MA 1.2 OHM
listoch: SD6020-101-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD6020-101-R
Číslo dielu SD6020-101-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 100UH 420MA 1.2 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54438 pcs Dátový hárok SD6020-101-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ostatné mená 513-1470-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 420mA
Aktuálny - Sýtosť 360mA