SD3812-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD3812-8R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 690MA 406 MOHM
listoch: SD3812-8R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD3812-8R2-R
Číslo dielu SD3812-8R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 8.2UH 690MA 406 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5975 pcs Dátový hárok SD3812-8R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
tienenie Shielded séria SD38
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 690mA 406 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 406 mOhm Aktuálne hodnotenie 690mA
Aktuálny - Sýtosť 854mA