SD3112-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3112-330-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD3112-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 300MA 1.48 OHM
listoch: SD3112-330-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4100 pcs
  • správa
Špecifikácie SD3112-330-R
Číslo dielu SD3112-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 300MA 1.48 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76672 pcs Dátový hárok SD3112-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
tienenie Shielded séria SD3112
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 33µH
Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 300mA 1.48 Ohm Nonstandard DC odpor (DCR) 1.48 Ohm
Aktuálne hodnotenie 300mA Aktuálny - Sýtosť 300mA