SD3110-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD3110-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 440MA 505 MOHM
listoch: SD3110-100-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD3110-100-R
Číslo dielu SD3110-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 440MA 505 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5322 pcs Dátový hárok SD3110-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
tienenie Shielded séria SD3110
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 505 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 505 mOhm Aktuálne hodnotenie 440mA
Aktuálny - Sýtosť 470mA