SD25-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD25-1R5-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD25-1R5-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 3.12A 27.4 MOHM
listoch: SD25-1R5-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2900 pcs
  • správa
Špecifikácie SD25-1R5-R
Číslo dielu SD25-1R5-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1.5UH 3.12A 27.4 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88812 pcs Dátový hárok SD25-1R5-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SD
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1798-2
SD25-1R5
SD25-1R5-ND
SD25-1R5-R-ND
SD251R5R
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) 0.098" (2.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.12A 27.4 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 27.4 mOhm Aktuálne hodnotenie 3.12A
Aktuálny - Sýtosť 3.23A