SD20C-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD20C-331-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 330UH 294MA 2.99 OHM
listoch: SD20C-331-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD20C-331-R
Číslo dielu SD20C-331-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 330UH 294MA 2.99 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5486 pcs Dátový hárok SD20C-331-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SD20C
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 330µH Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 330µH Shielded Wirewound Inductor 294mA 2.99 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.99 Ohm Aktuálne hodnotenie 294mA
Aktuálny - Sýtosť 155mA