SD20-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-1R5-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD20-1R5-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 2.88A 31.2 MOHM
listoch: SD20-1R5-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD20-1R5-R
Číslo dielu SD20-1R5-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1.5UH 2.88A 31.2 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57827 pcs Dátový hárok SD20-1R5-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatné mená SD20-1R5
SD20-1R5-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.88A 31.2 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 31.2 mOhm Aktuálne hodnotenie 2.88A
Aktuálny - Sýtosť 2.15A