SD14-8R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-8R8-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD14-8R8-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 8.8UH 1.14A 191.3 MOHM
listoch: 1.SD14-8R8-R.pdf2.SD14-8R8-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD14-8R8-R
Číslo dielu SD14-8R8-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 8.8UH 1.14A 191.3 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64701 pcs Dátový hárok 1.SD14-8R8-R.pdf2.SD14-8R8-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatné mená 513-1179-2
SD14-8R8
SD14-8R8-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 8.8µH Výška - sedenie (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.14A 191.3 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 191.3 mOhm Aktuálne hodnotenie 1.14A
Aktuálny - Sýtosť 1.25A