SD14-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD14-221-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD14-221-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 220UH 258MA 3.77 OHM
listoch: 1.SD14-221-R.pdf2.SD14-221-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD14-221-R
Číslo dielu SD14-221-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 220UH 258MA 3.77 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57460 pcs Dátový hárok 1.SD14-221-R.pdf2.SD14-221-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatné mená SD14-221
SD14-221-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 220µH Výška - sedenie (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 220µH Shielded Wirewound Inductor 258mA 3.77 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 3.77 Ohm Aktuálne hodnotenie 258mA
Aktuálny - Sýtosť 249mA