SD12-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-821-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD12-821-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 820UH 129MA 14.93 OHM
listoch: SD12-821-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3800 pcs
  • správa
Špecifikácie SD12-821-R
Číslo dielu SD12-821-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 820UH 129MA 14.93 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 90620 pcs Dátový hárok SD12-821-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SD
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SD12-821
SD12-821-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 820µH Shielded Wirewound Inductor 129mA 14.93 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 14.93 Ohm Aktuálne hodnotenie 129mA
Aktuálny - Sýtosť 95mA