SD10-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD10-4R7-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD10-4R7-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 1.04A 153.5 MOHM
listoch: SD10-4R7-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3800 pcs
7600 pcs
  • správa
Špecifikácie SD10-4R7-R
Číslo dielu SD10-4R7-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 4.7UH 1.04A 153.5 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80258 pcs Dátový hárok SD10-4R7-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatné mená 513-1226-2
SD104R7R
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 4.7µH Výška - sedenie (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.04A 153.5 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 153.5 mOhm Aktuálne hodnotenie 1.04A
Aktuálny - Sýtosť 1.08A