S501-800-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S501-800-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu S501 800MA BUSS FUSE
listoch: S501-800-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie S501-800-R
Číslo dielu S501-800-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis S501 800MA BUSS FUSE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 19097 pcs Dátový hárok S501-800-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
séria S501 Doba odozvy Fast
obal - Balík / puzdro 5mm x 20mm
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Tavenie I2t 0.097 Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Typ poistky Cartridge, Ceramic DC Odolnosť proti chladeniu 0.245 Ohms
Aktuálne hodnotenie 800mA farba -