S500-630-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S500-630-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu S500 630MA BUSS FUSE
listoch: S500-630-R.pdf
  • správa
Špecifikácie S500-630-R
Číslo dielu S500-630-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis S500 630MA BUSS FUSE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 23942 pcs Dátový hárok S500-630-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
séria S500 Doba odozvy Fast
obal - Balík / puzdro 5mm x 20mm
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Tavenie I2t 0.35 Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Typ poistky Cartridge, Glass DC Odolnosť proti chladeniu 0.2 Ohms
Aktuálne hodnotenie 630mA farba -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 35A schválenie BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S500-80-R
S500-80-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
Skladom: 14274 pcs
Stiahnuť ▼: S500-80-R.pdf
RFQ
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: S500 6.3A BUSS FUSE
Skladom: 27448 pcs
Stiahnuť ▼: S500-6.3-R.pdf
RFQ
popis: S500 8A BUSS FUSE
popis: S500 5A BUSS FUSE
popis: S501 1A BUSS FUSE