RL1011-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1011-102-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1.01MH 402MA 1.92 OHM
listoch: RL1011-102-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie RL1011-102-R
Číslo dielu RL1011-102-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1.01MH 402MA 1.92 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 120420 pcs Dátový hárok RL1011-102-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" Dia (9.50mm)
tienenie Unshielded séria RL1011
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 10kHz indukčnosť 1.01mH
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 1MHz
Detailný popis 1.01mH Unshielded Wirewound Inductor 402mA 1.92 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 1.92 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 402mA Aktuálny - Sýtosť 470mA