POE13W2VERS-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
POE13W2VERS-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: POE13W2VERS-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu TRANSFRMR 100UH 13W 1.7A 12P SMD
listoch: POE13W2VERS-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
140 pcs
  • správa
Špecifikácie POE13W2VERS-R
Číslo dielu POE13W2VERS-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis TRANSFRMR 100UH 13W 1.7A 12P SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18488 pcs Dátový hárok POE13W2VERS-R.pdf
Napätie - primárne - Napätie - Izolácia 1500Vrms
Napätie - pomocné - typ Configurable (For DC/DC)
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.709" W (18.00mm x 18.00mm) séria PoE
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená 513-1106-2
POE13W2VERS
POE13W2VERSR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Určená čipová sada -
Indukcia @ Frekvencia 100µH @ 100kHz Výška - sedenie (Max) 0.404" (10.25mm)
Frekvencia 250kHz stopa 0.709" L x 1.024" W (18.00mm x 26.00mm)