MPIA4040R1-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4040R1-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPIA4040R1-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 2.6A 80 MOHM SMD
listoch: MPIA4040R1-2R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie MPIA4040R1-2R2-R
Číslo dielu MPIA4040R1-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 2.6A 80 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5179 pcs Dátový hárok MPIA4040R1-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
tienenie Shielded séria MPIA4040
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Metal Composite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 80 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.6A
Aktuálny - Sýtosť 5.9A