MPIA4015V2-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4015V2-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPIA4015V2-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 1.8A 294 MOH SMD
listoch: MPIA4015V2-100-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MPIA4015V2-100-R
Číslo dielu MPIA4015V2-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 1.8A 294 MOH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86786 pcs Dátový hárok MPIA4015V2-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
tienenie Shielded séria MPIA40-V2
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Metal Composite
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.059" (1.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 14MHz
Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 294 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC odpor (DCR) 294 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.8A Aktuálny - Sýtosť 2.1A