MPI5451R3-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI5451R3-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPI5451R3-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 4.1A 24 MOHM SMD
listoch: MPI5451R3-2R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie MPI5451R3-2R2-R
Číslo dielu MPI5451R3-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 4.1A 24 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5535 pcs Dátový hárok MPI5451R3-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
tienenie Shielded séria MPI5451
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4657-2
MPI5451R3-2R2-R-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Metal Composite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 4.1A 24 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 24 mOhm
Aktuálne hodnotenie 4.1A Aktuálny - Sýtosť 5A