MPI4040R2-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R2-3R3-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPI4040R2-3R3-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 2.6A 76 MOHM SMD
listoch: 1.MPI4040R2-3R3-R.pdf2.MPI4040R2-3R3-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MPI4040R2-3R3-R
Číslo dielu MPI4040R2-3R3-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 3.3UH 2.6A 76 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73412 pcs Dátový hárok 1.MPI4040R2-3R3-R.pdf2.MPI4040R2-3R3-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
tienenie Shielded séria MPI4040
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4217-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Metal Composite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 3.3µH
Výška - sedenie (Max) 0.059" (1.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 76 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 76 mOhm
Aktuálne hodnotenie 2.6A Aktuálny - Sýtosť 5.4A