MPI4020V2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4020V2-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPI4020V2-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 4.5A 58 MOHM SMD
listoch: 1.MPI4020V2-2R2-R.pdf2.MPI4020V2-2R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MPI4020V2-2R2-R
Číslo dielu MPI4020V2-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 4.5A 58 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74858 pcs Dátový hárok 1.MPI4020V2-2R2-R.pdf2.MPI4020V2-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
tienenie Shielded séria MPI40-V2
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 283-4717-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Metal Composite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 33MHz
Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 48 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC odpor (DCR) 48 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 3.8A Aktuálny - Sýtosť 5.5A