MPI4015V2-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4015V2-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPI4015V2-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH SMD
listoch: 1.MPI4015V2-100-R.pdf2.MPI4015V2-100-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MPI4015V2-100-R
Číslo dielu MPI4015V2-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 96728 pcs Dátový hárok 1.MPI4015V2-100-R.pdf2.MPI4015V2-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
tienenie Shielded séria MPI40-V2
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 283-4706-2
MPI4015V2-100-R-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Metal Composite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.059" (1.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 14MHz Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 294 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 294 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.8A
Aktuálny - Sýtosť 2.1A