MP2A-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP2A-1R0-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1UH 2.11A 67 MOHM SMD
listoch: MP2A-1R0-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3900 pcs
  • správa
Špecifikácie MP2A-1R0-R
Číslo dielu MP2A-1R0-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1UH 2.11A 67 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57590 pcs Dátový hárok MP2A-1R0-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
tienenie Unshielded séria MICRO-PAC PLUS™
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená MP2A-1R0
MP2A-1R0-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Molybdenum Permalloy(MPP) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1µH Výška - sedenie (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 2.11A 67 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 67 mOhm Aktuálne hodnotenie 2.11A
Aktuálny - Sýtosť 3.63A