MDA-10-R-TC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MDA-10-R-TC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MDA-10-R-TC
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
listoch: MDA-10-R-TC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie MDA-10-R-TC
Číslo dielu MDA-10-R-TC Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14991 pcs Dátový hárok MDA-10-R-TC.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
séria MDA Doba odozvy Slow
obal Bulk Balík / puzdro 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Tavenie I2t 1620.43
Typ poistky Cartridge, Ceramic DC Odolnosť proti chladeniu 0.00948 Ohms
Aktuálne hodnotenie 10A farba -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 200A AC, 10kA DC schválenie CSA, UL
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MDA-2-1/2-R
MDA-2-1/2-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 3AB 3AG
Skladom: 17376 pcs
Stiahnuť ▼: MDA-2-1/2-R.pdf
RFQ
MDA-1/16-R
MDA-1/16-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CERAMIC 63MA 250VAC 3AB 3AG
Skladom: 4647 pcs
Stiahnuť ▼: MDA-1/16-R.pdf
RFQ
MDA-1/4-R
MDA-1/4-R
popis: FUSE CERM 250MA 250VAC 3AB 3AG
Stiahnuť ▼: MDA-1/4-R.pdf
MDA-1/8-R
MDA-1/8-R
popis: FUSE CERM 125MA 250VAC 3AB 3AG
Stiahnuť ▼: MDA-1/8-R.pdf
MDA-1/32-R
MDA-1/32-R
popis: FUSE CERAMIC 32MA 250VAC 3AB 3AG
Stiahnuť ▼: MDA-1/32-R.pdf
MDA-10-R
MDA-10-R
popis: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
Stiahnuť ▼: MDA-10-R.pdf
MDA-15-R
MDA-15-R
popis: FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
Stiahnuť ▼: MDA-15-R.pdf
MDA-12-R
MDA-12-R
popis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Stiahnuť ▼: MDA-12-R.pdf
MDA-15/100-R
MDA-15/100-R
popis: FUSE CERAMIC 150MA 250VAC 3AB
Stiahnuť ▼: MDA-15/100-R.pdf
MDA-2-10UNP-R
MDA-2-10UNP-R
popis: FUSE CERAMIC CARTRIDGE
Stiahnuť ▼:
popis: FUSE CERM 500MA 250VAC 3AB 3AG
Stiahnuť ▼: MDA-1/2-R.pdf
MDA-15-100UNP-R
MDA-15-100UNP-R
popis: FUSE CERAMIC CARTRIDGE
Stiahnuť ▼:
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety