LDS0705-151M-R
EatonEaton
LDS0705-151M-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDS0705-151M-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 150UH 649MA 554 MOHM
listoch: LDS0705-151M-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LDS0705-151M-R
Číslo dielu LDS0705-151M-R Výrobca Eaton
popis FIXED IND 150UH 649MA 554 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86512 pcs Dátový hárok LDS0705-151M-R.pdf
Napätie - porucha - používanie Shielded
typ Wirewound Veľkosť / rozmer 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
séria LDS0705 Stav RoHS Tape & Reel (TR)
hodnotenie - polarizácia Nonstandard
Ostatné mená 513-1451-2
LDS0705151MR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Výrobné číslo výrobcu LDS0705-151M-R
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Typ hardvéru 150µH
Frekvencia - test - Frekvencia - vlastná rezonancia 554 mOhm
Rozšírený popis 150µH Shielded Wirewound Inductor 649mA 554 mOhm Nonstandard ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
Priemer - rameno - popis FIXED IND 150UH 649MA 554 MOHM
Oneskorený čas 100kHz DC odpor (DCR) 645mA
Aktuálne hodnotenie 649mA Aktuálny - Sýtosť Ferrite