KS-2R8334-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
KS-2R8334-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KS-2R8334-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu CAP 330MF -20% +80% 2.8V SMD
listoch: KS-2R8334-R.pdf
  • správa
Špecifikácie KS-2R8334-R
Číslo dielu KS-2R8334-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis CAP 330MF -20% +80% 2.8V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5200 pcs Dátový hárok KS-2R8334-R.pdf
Napätie - hodnotené 2.8V tolerancia -20%, +80%
ukončenie SMD (SMT) Tabs Veľkosť / rozmer 0.268" Dia (6.80mm)
séria PowerStor KS obal Bulk
Balík / puzdro Coin, Thin Terminals - Same Sides Ostatné mená 283-2862
KS-2R8-334-R
KS2R8334R
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.80mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 100 Ohm @ 1kHz
Detailný popis 330mF (EDLC) Supercapacitor 2.8V Coin, Thin Terminals - Same Sides 100 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C kapacitné 330mF