HCP1305-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCP1305-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCP1305-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
listoch: HCP1305-2R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie HCP1305-2R2-R
Číslo dielu HCP1305-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5058 pcs Dátový hárok HCP1305-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
tienenie Unshielded séria HCP1305
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1378-1
HCP13052R2R
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 20A 5.5 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 5.5 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 20A Aktuálny - Sýtosť 32A