HCP0805-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCP0805-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCP0805-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 10A 11.2 MOHM
listoch: HCP0805-2R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie HCP0805-2R2-R
Číslo dielu HCP0805-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 10A 11.2 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44566 pcs Dátový hárok HCP0805-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.303" L x 0.291" W (7.70mm x 7.40mm)
tienenie Shielded séria HCP0805
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1647-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 10A 11.2 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 11.2 mOhm Aktuálne hodnotenie 10A
Aktuálny - Sýtosť 14A