HCP0703-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCP0703-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCP0703-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
listoch: HCP0703-2R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie HCP0703-2R2-R
Číslo dielu HCP0703-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4198 pcs Dátový hárok HCP0703-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.276" W (7.30mm x 7.00mm)
tienenie Shielded séria HCP0703
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1361-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 8A 20 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 20 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 8A Aktuálny - Sýtosť 14A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HCP0605-R10-R
HCP0605-R10-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 95NH 53A 0.4 MOHM SMD
Skladom: 78812 pcs
Stiahnuť ▼: HCP0605-R10-R.pdf
RFQ
HCP0703-6R8-R
HCP0703-6R8-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Skladom: 3984 pcs
Stiahnuť ▼: HCP0703-6R8-R.pdf
RFQ
HCP002
HCP002
výrobcovia: Belden
popis: HCS TEMPERATURE/HUMIDITY SENSO
Skladom: 581 pcs
Stiahnuť ▼: HCP002.pdf
HCP0703-1R5-R
HCP0703-1R5-R
popis: FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: HCP0703-1R5-R.pdf
HCP0703-8R2-R
HCP0703-8R2-R
popis: FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD