HCMA1707-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1707-220-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCMA1707-220-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 22UH 9.5A 23 MOHM SMD
listoch: HCMA1707-220-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie HCMA1707-220-R
Číslo dielu HCMA1707-220-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 22UH 9.5A 23 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48625 pcs Dátový hárok HCMA1707-220-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
tienenie Shielded séria HCMA1707
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4569-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 9.5A 23 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 23 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 9.5A
Aktuálny - Sýtosť 11A