HCMA1305-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1305-330-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCMA1305-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM
listoch: HCMA1305-330-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie HCMA1305-330-R
Číslo dielu HCMA1305-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64643 pcs Dátový hárok HCMA1305-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
tienenie Shielded séria HCMA1305
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4552-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 85.5 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 85.5 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.2A
Aktuálny - Sýtosť 8A