HCMA1104-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1104-3R3-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCMA1104-3R3-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 10A 11.8 MOHM
listoch: HCMA1104-3R3-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie HCMA1104-3R3-R
Číslo dielu HCMA1104-3R3-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 3.3UH 10A 11.8 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81200 pcs Dátový hárok HCMA1104-3R3-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
tienenie Shielded séria HCMA1104
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4598-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 10A 11.8 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 11.8 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 10A
Aktuálny - Sýtosť 16A