HCMA0703-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA0703-330-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCMA0703-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 1.8A 242 MOHM SMD
listoch: HCMA0703-330-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie HCMA0703-330-R
Číslo dielu HCMA0703-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 1.8A 242 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 161031 pcs Dátový hárok HCMA0703-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm)
tienenie Shielded séria HCMA0703
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4535-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 242 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 242 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.8A
Aktuálny - Sýtosť 2A