HCMA0503-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA0503-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCMA0503-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD
listoch: HCMA0503-2R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie HCMA0503-2R2-R
Číslo dielu HCMA0503-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 127640 pcs Dátový hárok HCMA0503-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm)
tienenie Shielded séria HCMA0503
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4523-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 6.8A 25 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 25 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.8A
Aktuálny - Sýtosť 6.5A