HCM1A1104-R56-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A1104-R56-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM1A1104-R56-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 0.56UH 24.0A SMD
listoch: HCM1A1104-R56-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie HCM1A1104-R56-R
Číslo dielu HCM1A1104-R56-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 0.56UH 24.0A SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70800 pcs Dátový hárok HCM1A1104-R56-R.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení SMD Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
tienenie Shielded séria HCM1A
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená HCM1A1104-R56 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 560nH Výška - sedenie (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Vlastnosti -
Detailný popis 560nH Shielded Inductor 22.5A 1.8 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC odpor (DCR) 1.8 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 22.5A Aktuálny - Sýtosť 24A