HCM1A0703-R68-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A0703-R68-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM1A0703-R68-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 680NH 10A 5.5MOHM SMD
listoch: HCM1A0703-R68-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie HCM1A0703-R68-R
Číslo dielu HCM1A0703-R68-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 680NH 10A 5.5MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93880 pcs Dátový hárok HCM1A0703-R68-R.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení SMD Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm)
tienenie Shielded séria HCM1A
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 283-4746-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Vlastnosti -
Detailný popis 680nH Shielded Inductor 10A 5.5 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC odpor (DCR) 5.5 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 10A Aktuálny - Sýtosť 15A