HCM1305-330-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM1305-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM
listoch: HCM1305-330-R.pdf
  • správa
Špecifikácie HCM1305-330-R
Číslo dielu HCM1305-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37544 pcs Dátový hárok HCM1305-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 33µH
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 85.5 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 85.5 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 5.2A Aktuálny - Sýtosť 8A