HCM1305-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM1305-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 9A 21.9 MOHM SMD
listoch: HCM1305-100-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie HCM1305-100-R
Číslo dielu HCM1305-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 9A 21.9 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40806 pcs Dátový hárok HCM1305-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
tienenie Shielded séria HCM1305
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 9A 21.9 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 21.9 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 9A Aktuálny - Sýtosť 16A