HCM1104-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1104-4R7-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM1104-4R7-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD
listoch: HCM1104-4R7-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
850 pcs
  • správa
Špecifikácie HCM1104-4R7-R
Číslo dielu HCM1104-4R7-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87213 pcs Dátový hárok HCM1104-4R7-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
tienenie Shielded séria HCM1104
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-3543-2
HCM11044R7R
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 4.7µH Výška - sedenie (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 20 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 20 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 8.5A
Aktuálny - Sýtosť 15A