HCM0703-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM0703-330-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM0703-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 1.8A 242 MOHM SMD
listoch: HCM0703-330-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie HCM0703-330-R
Číslo dielu HCM0703-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 1.8A 242 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 104165 pcs Dátový hárok HCM0703-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
tienenie Shielded séria HCM0703
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 33µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 242 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 242 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.8A Aktuálny - Sýtosť 2.2A