HCM0503-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM0503-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM0503-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD
listoch: HCM0503-2R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie HCM0503-2R2-R
Číslo dielu HCM0503-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 135115 pcs Dátový hárok HCM0503-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm)
tienenie Shielded séria HCM0503
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 6.8A 25 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 25 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 6.8A Aktuálny - Sýtosť 6.5A